eNUOLAIR

Репозитарій (відкритий електронний архів) Національного університету «Одеська юридична академія»

Ласкаво просимо до Електронного архіву Національного університету «Одеська юридична академія».
Архів містить електронні версії наукових публікацій та навчально-методичних розробок наукових співробітників, викладачів та аспірантів університету.
Проект реалізовано на базі програмного забезпечення DSpace© та підтримується Науковою бібліотекою НУ «Одеська юридична академія».

 

Нові надходження

Документ
Жертви кримінальних правопорушень у європейському правовому полі
(Одеса : НУ «Одеська юридична академія», 2024) Туляков, Вячеслав Олексійович; Туляков, В. О.; Туляков, Вячеслав Алексеевич; Tuliakov, Viacheslav O.; Tulyakov, Vyacheslav A.
Документ
What is sociology? : практикум з навчальної дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 05 «Соціальні і поведінкові науки» спеціальності 054-«Соціологія»
(Одеса: Олді+, 2024) Марчук І. П.
Практикум рекомендовано для формування та відпрацювання відповідних умінь та навичок роботи з фаховими автентичними текстами з англійської мови у здобувачів спеціальності 054-«Соціологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Видання складається з вступу, 7 юнітів, додатків та інформації про джерела. Кожний розділ містить текст за темою, таблиці/ілюстрації, запитання, лексичні вправи, вправи на переклад та завдання для презентацій та проектної роботи.
Документ
Методичні рекомендації для практичних робіт з дисципліни «Технологія процесу (основи поліграфії, матеріалознавство)» за темою «Види та сорти паперу. Застосування та використання в поліграфії та друкарських процесах»
(Одеса : Міжнар. гуманітар. ун-т, 2023) Ямроз Леонід Станіславович; Рябінова Ірина Михайлівна
В навчально-методичному посібнику розглядаються види паперу, технологія виготовлення паперу, засоби вибору належних сортів паперу та застосування в різних дизайнерських виробах.
Документ
Методичні рекомендації для практичних робіт з дисципліни «Проектування» за темою «Розробка плакату»
(Одеса : Міжнар. гуманітар. ун-т, 2023) Рябінова Ірина Михайлівна; Ямроз Леонід Станіславович
В навчально-методичному посібнику розглядаються види плакатів за призначенням, їхні основні характеристики та способи та основні методи, що застосовуються при розробці плакату.