Щодо застосування інформаційних технологій у третейському розгляді

Завантаження...
Ескіз

Дата

2017

Автори

Бут, Ілля Олександрович

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Одеса : Фенікс

Анотація

Стаття присвячена застосуванню інформаційних технологій в правозастосовній практиці,яка набуває своєї актуальності не тільки в сфері цивільного судочинства ,а й у сфері третейського розгляду цивільно-правових спорів.Українське законодавство щодо третейського розгляду в частині можливості його функціонування в електронній формі цілком відповідає основним засадам електронного арбітрування , які зустрічаються у міжнародній практиці.

Бібліографічний опис

Бут І.О. Щодо застосування інформаційних технологій у третейському розгляді / І.О. Бут / Інформаційні технології у судочинстві: матер. всеукр. наук.-практ. конф., яка проводиться в рамках тижня цивільного процесу (Одеса, 18 квітня 2017 р.) / за заг. ред. д.ю.н., проф. Голубєвої Н.Ю. – Одеса : Фенікс, 2017. – С. 28-31

Ключові слова

третейський суд, інформаційні технології, Закон України "Про третейські суди", суд, суддя, провадження, рішення, ухвала

Цитування

Бут І.О. Щодо застосування інформаційних технологій у третейському розгляді / І.О. Бут / Інформаційні технології у судочинстві: матер. всеукр. наук.-практ. конф., яка проводиться в рамках тижня цивільного процесу (Одеса, 18 квітня 2017 р.) / за заг. ред. д.ю.н., проф. Голубєвої Н.Ю. – Одеса : Фенікс, 2017. – С. 28-31.