Ряди Фур’є. Інтеграл Фур’є : Навчальний посібник для фахівців в галузі зв’язку

Завантаження...
Ескіз

Дата

2021

Автори

Стрелковська, Ірина Вікторівна
Стрелковська, І. В.
Стрелковская, Ирина Викторовна
Strelkovska, Iryna V.
Паскаленко, Вікторія Миколаївна
Паскаленко, В. М.

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

При написанні навчального посібника «Ряди Фур’є» для фахівців в галузі зв’язку авторами було використано багаторічний досвід викладання вищої математики у Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова. У навчальному посібнику ряди Фур’є подані з урахуванням їх застосування спеціалістами у галузі зв’язку. Навчальний посібник містить теоретичний курс, велику кількість відповідних прикладів з докладними поясненнями по розв’язуванню, а також задачі для самостійного розв’язування; контрольні запитання; перевірні тести та тренувальні вправи. Навчальний посібник відповідає вимогам програми курсу вищої математики для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за напрямом «Телекомунікації». Навчальний посібник адресовано викладачам та студентам технічних спеціальностей, а також тим, хто вивчає вищу математику самостійно.

Бібліографічний опис

Стрелковська І. В. Ряди Фур’є. Інтеграл Фур’є : навч. посіб. для фахівців в галузі зв’язку / І. В. Стрелковська, В. М. Паскаленко. – Одеса, 2021. – 122 с.

Ключові слова

Ортогональні та ортонормовані системи функцій, Комплексна форма ряду Фур’є, Розвинення у ряд Фур’є періодичної функції, Інтеграл Фур’є в дійсній формі, Research Subject Categories::MATHEMATICS

Цитування

Стрелковська І. В. Ряди Фур’є. Інтеграл Фур’є : навч. посіб. для фахівців в галузі зв’язку / І. В. Стрелковська, В. М. Паскаленко. – Одеса, 2021. – 122 с.