ISSN 2413‑1261 

Психотехнології для регуляції та проживання стану тривоги

Loading...
Thumbnail Image

Date

Authors

Цільмак, Олена Миколаївна

Цільмак, О. М.

Tsilmak, Olena M.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Одеса : Видавництво «Юридика»

Abstract

Стан тривоги та внутрішнього занепокоєння у сучасному цивілізованому світі є невід’ємними нашими супутниками. Тривожний стан може бути нормальною реакцією людини на стресові, кризові події та ситуації, тобто він є ситуативно-обумовленим, а може бути патологічним хворобливим станом, тобто коли звичайна тривога перетікає в хронічне русло і стає патологічною. Тоді особи можуть відчувати гострі переживання не тільки в стресових ситуаціях, а й без видимих причин, що перетворює нормальне життя людини в кошмар постійного очікування чогось поганого, непоправного. При когнітивно-емоційному зациклені особи на критичній стресовій ситуації, їй слід виконати певні когнітивні техніки та вправи.

Description

Цільмак О. М. Психотехнології для регуляції та проживання стану тривоги / О. М. Цільмак // Європейські орієнтири розвитку України в умовах війни та глобальних викликів ХХІ століття: синергія наукових, освітніх та технологічних рішень : у 2 т. : матеріали Міжнар. наук.- практ. конф. (м. Одеса, 19 травня 2023 р.) / за заг. ред. С. В. Ківалова. – Одеса : Видавництво «Юридика», 2023. – Т. 1. – С. 247-251.

Citation

Цільмак О. М. Психотехнології для регуляції та проживання стану тривоги // Європейські орієнтири розвитку України в умовах війни та глобальних викликів ХХІ століття: синергія наукових, освітніх та технологічних рішень : у 2 т. : матеріали Міжнар. наук.- практ. конф. (м. Одеса, 19 травня 2023 р.) / за заг. ред. С. В. Ківалова. Одеса, 2023. Т. 1. С. 247-251.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By