Теорія ймовірностей та математична статистика : методичні рекомендації для самостійної роботи здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія»

dc.contributor.authorГригор’єва Тетяна Ігорівна
dc.date.accessioned2024-04-23T09:59:02Z
dc.date.available2024-04-23T09:59:02Z
dc.date.issued2023
dc.descriptionГригор’єва Т. І. Теорія ймовірностей та математична статистика : метод. реком. для самостійної роботи здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» [Електронне видання] / Т. І. Григор’єва ; Циклова комісія «Комп’ютерна інженерія» Фахового коледжу Міжнар. гуманіт. ун-ту. – Одеса, 2023. – 28 с.
dc.description.abstractМетодичні рекомендації для курсу «Теорія ймовірностей та математична статистика» призначені для самостійної роботи здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія». Методичні рекомендації розроблені відповідно навчального плану. Матеріали складаються з навчальної програми курсу, методичних рекомендацій з проведення практичних занять і завдань для самостійної роботи здобувачів, списку рекомендованої літератури. Матеріали призначено для здобувачів Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету.
dc.identifier.citationГригор’єва Т. І. Теорія ймовірностей та математична статистика : метод. реком. для самостійної роботи здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» [Електронне видання] ; Циклова комісія «Комп’ютерна інженерія» Фахового коледжу Міжнар. гуманіт. ун-ту. Одеса, 2023. 28 с.
dc.identifier.urihttps://hdl.handle.net/11300/27737
dc.publisherОдеса
dc.subjectгеометричне та статистичне визначення ймовірності
dc.subjectвипадкові події
dc.subjectбезпосереднє знаходження ймовірності
dc.subjectодновимірні випадкові величини
dc.subjectбазові поняття математичної статистики
dc.subjectкомбінаторика
dc.titleТеорія ймовірностей та математична статистика : методичні рекомендації для самостійної роботи здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія»

Файли

Контейнер Original
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Name:
Теорія ймовірностей та математична статистика Методичні рекомендації.pdf
Size:
1.36 MB
Format:
Adobe Portable Document Format
Контейнер License
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Без Ескізу
Name:
license.txt
Size:
1.71 KB
Format:
Item-specific license agreed upon to submission
Description: